KS OiZ PŁ Sparta Łódź - strona nieoficjalna

Oferta współpracy

KS OiZ PŁ Sparta Łódź to pierwszy w historii Polski klub piłkarski Uczelni wyższej jaką jest Politechnika Łódzka oraz głównie jej Wydział Organizacji i Zarządzania. Celem Władz Wydziału oraz Zarządu Klubu jest stworzenie drużyny na wzór uczelni ze Stanów Zjednoczonych, na meczach których przychodzą setki kibiców-studentów. Pragniemy również zaangażować jak największą liczbę uczniów do uprawiania sportu, a także sprawdzenia się w roli „menedżerów” klubu piłkarskiego. Naszym marzeniem jest awans do ekstraklasy, dlatego zwracamy się o pomoc w tworzeniu nowego oblicza piłki nożnej w Łodzi! Szukamy sponsorów oraz osoby, które nawiążą z nami współpracę. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

-zakup wody mineralnej, bidonów oraz minerałów dla zawodników w zamian za reklamę Państwa firmy na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na facebook'u

-zakup piłek oraz znaczników piłkarskich z Państwa reklamą w zamian za reklamę Państwa firmy na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na facebook'u

-opłacenie przewozu na mecze wyjazdowe (ok. 40 km – 9 meczów w sezonie) drużyny w zamian za reklamę Państwa firmy na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na facebook'u

-opłacenie boiska na stadionie Startu Łódź na którym Sparta rozgrywa swoje mecze(300zł-mecz- 9 spotkań w ciągu roku ) w zamian za reklamę na wszystkich możliwych stronach internetowych powiązanych z KS OiZ PŁ Sparta Łódź w tym stroną internetową OiZ oraz promowanie Państwa Firmy na wszystkich imprezach organizowanych przez nasz Wydział oraz Klub.

-opłacenie sędziów zawodów piłkarskich ( ok. 80zł za mecz – 9 spotkań w ciągu roku ) w zamian za reklamę na wszystkich możliwych stronach internetowych powiązanych z KS OiZ PŁ Sparta Łódź z wyjątkiem strony OiZ oraz promowanie Państwa Firmy na wszystkich imprezach organizowanych przez nasz Wydział oraz Klub.

-pomoc finansowa na działalność statutową (organizowanie imprez sportowych, zakup wszystkich wymienionych w ofercie rzeczy itp. ) w zależności:

50-200 zł miesięcznie: reklama na wszystkich możliwych stronach internetowych powiązanych z KS OiZ PŁ Sparta Łódź (oprócz strony Wydziałowej )

200-? miesięcznie: reklama na wszystkich możliwych stronach internetowych powiązanych z KS OiZ PŁ Sparta Łódź w tym stroną internetową OiZ oraz promowanie Państwa Firmy na wszystkich imprezach organizowanych przez nasz Wydział oraz Klub.

-uszycie 25 dresów treningowych („ortalionów”) dla drużyny z Państwa reklamą oraz napisem na plecach KS OiZ PŁ Sparta Łódź, które będą zakładane przez zawodników, zarząd oraz trenera.

-uszycie 25 kompletów strojów piłkarskich na których widnieje Państwa reklama na koszulkach, spodenkach itp.

-uszycie szalików dla kibiców* z Państwa reklamą

-uszycie (t-shirtów) dla kibiców* z Państwa reklamą

-uszycie flagi dla kibiców „sektorówki” z Państwa reklamą

-uszycie proporczyków z Państwa reklamą

*kibicami KS OiZ PŁ Sparta Łódź są głównie studenci oraz pracownicy Politechniki Łódzkiej

Niżej przedstawiamy materiały telewizyjne o naszym Klubie.

NAJBLIŻSZE TRENINGI:

23.03 (poniedziałek), godz. 19:00, AZS

25.03 (środa), godz. 19:00, AZS

27.03 (piątek), godz. 19:00, AZS

Transfery 14/15 (wiosna)

Transfery 2014/2015 (wiosna):

Przybyli:

Mateusz Zbytniewski (LKS Kalonka)

Mateusz Majcherowicz (Łódzki Klub Sportowy)

Krzysztof Borysiak (bez klubu, wcześniej Unia Janikowo)

Bartosz Sieradzki (po kontuzji)

Odeszli:

Konrad Wolski (kontuzja)

Rafał Klimont-Klimowicz (nie wznowił treningów)

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ŁKP Kolejarz ŁódźKS OiZ PŁ Sparta Łódź
ŁKP Kolejarz Łódź 1:1 KS OiZ PŁ Sparta Łódź